Mechanik do obsługi maszynowni chłodniczej

19. 04. 30

zakres obowiązków:

- nadzór nad instalacją chłodniczą - amoniakalną,

- uzupełnianie oleju w sprężarkach,

- obsługa sprężarek czynnika chłodniczego oraz pomp wody i czynnika pośredniego,

- odszraniane chłodnic powietrza,

- obsługa i nadzór zamkniętego układu chłodniczego,

- wypełnianie dokumentacji technologicznej,

- kontrola prawidłowości działania chłodnic, temperatury w komorach i parametrów procesu,

- utrzymanie w dobrym stanie technicznym i konserwacja urządzeń mechanicznych.

wymagania:

      • wykształcenie średnie,

      • uprawnienia do zajmowania się i eksploatacją urządzeń chłodniczych i energetycznych ( E- gr 2),

      • chęć nauki.

inne informacje:

- praca zmianowa

oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z działem Kadr pod nr tel. 343131066 wew. 30